Kompiuterinė technika

Priežiūra, remontas, pardavimas

Pradžia Paslaugos Kompiuteriai Detalės Pirkiniai Vartotojai
Konsultacijos
Priežiūra ir remontas
Programinės įrangos tvarkymas

Kaip ir kiekvienai technikai, kompiuterinei įrangai reikalinga priežiūra, o kai kada ir remontas. Kadangi informacinės technologijos vystosi labai sparčiai, gamintojai, bent jau ne profesionaliam naudojimui skirtos technikos, didesnį dėmesį skiria ne jos patikimumui, ilgaamžiškumui, bet konkuruoja parametrais ir kaina. Negendančios technikos nėra, vieni gaminiai ar jų komponentai tarnauja ilgai, kiti mažiau, tačiau anksčiau ar vėliau tenka juos keisti ar remontuoti. Gedimo atveju klientui galime pasiūlyti racionaliausią remonto variantą: nors dažniausiai geriau yra keisti sugedusią detalę nauja, tačiau, jeigu kompiuteris jau garbingo amžiaus, kartais būna tikslingiau įdėti pigesnę jau naudotą arba neeikvoti pinigų remontui, o pataupyti juos naujos arba naudotos kompiuterinės technikos įsigijimui.

Kompiuterių naudotojams dar norėtume pasakyti, kad brangiausia yra ne pats kompiuteris, bet jame esanti Jūsų informacija- dokumentai, nuotraukos, muzika, filmuota medžiaga ir kita. Atsiminkite, kad sugedus kompiuterio kietajam diskui, informacija gali būti prarasta negrįžtamai! O apsidrausti nuo to nėra nei brangu, nei sudėtinga: tiesiog darykite jums svarbios informacijos kopijas. Šiuolaikinės laikmenos- CD, DVD plokštelės, USB atmintinės- yra pigios ir išsaugoti jose informaciją nesudėtinga ir daug laiko netrunka. Žinoma, šios laikmenos taip pat nėra absoliučiai patikimos, dėl gedimo ar laikmenų senėjimo juose esanti informacija taip pat gali tapti neprieinama, tačiau tikimybė, kad vienu metu suges ir kompiuterio, ir išorinė laikmena, yra žymiai mažesnė. Suprantama, kompiuteris jūsų, informacija taip pat jūsų ir daryti jos kopijas ar ne- taip pat tik jūsų reikalas. Bet, jei jos neteksite, nesakykite, kad Jūsų neperspėjome. :)

Na o jeigu kompiuteris vistik sugedo, kreipkitės ir mes pasistengsite Jums padėti. Kadangi remontas remontui nelygu, tikslių kainų čia surašyti neįmanoma. Galime tiek pasakyti, kad jos yra įmanomai minimalios.

Susisiekite su mumis.