Kompiuterinė technika

Priežiūra, remontas, pardavimas

Pradžia Paslaugos Kompiuteriai Detalės Pirkiniai Vartotojai
Konsultacijos
Priežiūra ir remontas
Programinės įrangos tvarkymas

Tikriausiai daugelis esate susidūrę su pasirinkimo sunkumais įsigyjant kompiuterinę techniką. Technikos įvairovė labai didelė, prekybos įmonės siūlo viena už kitą geresnę kainą, palankesnes akcijas, daugiau megahercų, gigabaitų ir megabitų... Ir dar, negana to, viskas labai greitai kinta. Kas geriau: atnaujinti lėtokai dirbantį kompiuterį įdedant naują, geresnę detalę ar pirkti naują? O gal prasto veikimo priežastis- tik programinės įrangos problemos, virusai? Teisingam, racionaliam sprendimui priimti reikalingos informacinių technologijų srities žinios ir patirtis.

Apmaudu būna dėl eilinio ant reklamos kabliuko užkibusio pirkėjo, nusipirkusio kompiuterį „už nerealiai gerą kainą“ arba kompiuterį „su pačiu greičiausiu keturių branduolių procesoriumi“. Kaip taisyklė, jeigu prekė (nebūtinai kompiuterinė technika) parduodama mažesne už analogiškų gaminių rinkos kainą, tam yra priežastis. Gerai, jeigu technika nukainuojama siekiant išparduoti likučius. Tačiau neretai kaina mažinama dėl tam tikrų „silpnų vietų“ parametruose, senstelėjusios technologijos. Kas iš to, kad procesorius iš tikrųjų spartus, jeigu vaizdo plokštė tetinka tik dokumentų ruošimui ir interneto naršymui, bet ne žaidimams? O, jeigu žaidimai ir nežaidžiami, tai ar vertėjo tiek mokėti už neišnaudojamas kompiuterio galimybes? Tai tik elementariausi pavyzdžiai, nesigilinant į subtilybes.

Jeigu žmogui yra svarbu įsigyti už optimalią kainą poreikius atitinkantį kompiuterį, tai įmonėse ir įstaigose, be viso to, reikia įvertinti ir veiklos specifiką, funkcijas, naudojimo intensyvumą ir suderinamumą su jau turima kompiuterine technika.

Todėl, prieš perkant kompiuterinę techniką, atnaujinant ją, galėtume patarti Jums dėl vieno ar kito varianto. Jeigu esate fizinis asmuo arba nedidelė įmonė, savo pasiūlymus pateiksime nemokamai, be jokių Jūsų įsipareigojimų pirkti pas mus.

Kita kompiuterinės technikos sėkmingo darbo sąlyga- tinkama programinė įranga. Neretai kompiuteris dirba lėtai, stringa vien dėl to, kad jame įdiegta neoptimali programinė įranga, programų yra per daug arba nėra reikiamų. Todėl, prieš diegiant programinę įrangą, taip pat galime rekomenduoti Jums labiausiai tinkamą pagal Jūsų poreikius.

Suprasdami vartotojų, ypač smulkių įmonių, poreikius taupyti, dažnai ir čia galime pasiūlyti geresnę išeitį. Nelegalių mokamų programų naudojimas Lietuvoje yra tiek paplitęs, kad vartotojai neretai net nežino, jog kompiuterinė technika didžiąją dalį jiems reikalingų funkcijų dažnai gali visiškai sėkmingai atlikti ir be nemažai kainuojančių legalių arba nelegalių programų, naudojantis nemokamų programų alternatyva.

Susisiekite su mumis.