Kompiuterinė technika

Priežiūra, remontas, pardavimas

Pradžia Paslaugos Kompiuteriai Detalės Pirkiniai Vartotojai
Pradžia
Pagalba
Apie mus, kontaktai

„Aktecha“ veikia nuo 2010 metų, o jos darbuotojai informacinių technologijų srityje dirba jau seniai, turi sukaupę nemažą patirtį aptarnaujant kompiuterinę techniką. Mūsų uždavinys- Jums padėti maksimaliai efektyviai išnaudoti kompiuterinės technikos teikiamas galimybes. Suprasdami daugumai klientų kylančias problemas, kuomet kompiuterinė technika perkama iš vieno pardavėjo, po to ieškoma, kas galėtų įdiegti programinę įrangą, sutvarkyti vietinį tinklą bei prieigą prie interneto, o technikos gedimo ar programinės įrangos sutrikimo atveju- kas gali padėti įveikti šias kliūtis, mes teikiame paslaugas, apimančias visus naudojimosi kompiuterine technika etapus:

konsultavimą įsigyjant bei atnaujinant kompiuterinę techniką;

stacionarių ir nešiojamų kompiuterių bei jų komponentų, išorinių įrenginių pardavimą;

kompiuterinės technikos priežiūrą bei remontą;

programinės įrangos diegimą bei sutrikimų šalinimą.

Svarbiausia mūsų darbe- paslaugų universalumas, atliekamų darbų kruopštumas ir kokybė. Ir visa tai atliekame už tikrai nedideles kainas- tokias, kad taupančiam pinigus klientui neapsimokės daugiau vargti su prastai veikiančia kompiuterine technika. Ji tarnaus Jums, bet ne savo nestabiliu veikimu trukdys Jūsų darbui, verslui, pramogoms. Ir tai bus ne prabangos dalykas, bet kasdieninis įrankis. Esame maža įmonė, mums nereikia išlaikyti ofisų bei prekybos salonų, todėl kompiuterinę techniką taip pat galime pasiūlyti vienomis mažiausių kainų Lietuvoje.

 

Mūsų rekvizitai ir kontaktiniai duomenys:

Arūno Grauželio individuali veikla

Adresas: Naujoji g. 10, LT-63250 Alytus

Telefonas: +370-623-56000

El. paštas: info@aktecha.lt

Veiklos pažymos Nr.: 648599

PVM mokėtojo kodas: Ne PVM mokėtojas

Sąskaita: LT10 7300 0101 4247 5998 AB „Swedbank“ (banko kodas 7300)

 

Susidomėjote mūsų teikiamomis paslaugomis, parduodamomis prekėmis ar turite kitų klausimų? Rašykite, skambinkite mums aukščiau pateiktais kontaktais arba žemiau esančioje formoje.

Vardas
El. paštas arba tel. Nr.
Tema
Žinutė